horoscope

আজি বছৰটোৰ অন্তিমটো দিন। ৰাশি অনুসৰি কেনেকুৱা হ’ব আপোনাৰ আজিৰ দিনটো!

ৰাশি অনুসৰি বছৰৰ শেষৰটো দিন কেনেকুৱা হ'ব আপোনাৰ জানো আহক

আজি ৩১ ডিচেম্বৰ, ২০২২। বছৰটোৰ শেষৰটি দিন। কাইলৈ পৰা আৰম্ভ হ’ব এটি নতুন বৰ্ষৰ। ৰাশি অনুসৰি বছৰৰ শেষৰটো দিন কেনেকুৱা হ’ব আপোনাৰ জানো আহক।

মেষ ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো হ’ব কল্পনাতীত। আপুনি আপোনাৰ নতুন কৰ্মক্ষেত্ৰৰ ভূমিকাত নেতৃত্বৰ পদবী গ্ৰহণ কৰিব পাৰে। এটা অপ্ৰত্যাশিত বিকাশে আপোনাৰ ব্যৱসায়িক আলোচনাৰ দক্ষতা পৰীক্ষা কৰিব পাৰে। আপোনজনৰ সহায় নোলোৱাকৈ আপুনি হয়তো অকলে প্ৰত্যাহ্বানৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলগীয়া হ’ব। জিৰণি সময়খিনি সংগীতৰ সৈতে পাৰ কৰক। ঘৰখন শৃংখলাবদ্ধ কৰি ৰখাৰ বাবে কাম ভালকৈ কৰক। শুভ সংখ্যা ১৮। শুভ ৰং গাঢ় ৰঙা।

বৃষ ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। আজি তেওঁলোকে দক্ষতা আৰু সম্পদৰ সম্পূৰ্ণ ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰিব। কামৰ বোজাৰ বাঢ়িব। আপোনাৰ কৃতিত্বৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীয়ে গৌৰৱ কৰিব। আৰ্থিক দিশত শুভ। আঘাতৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ ব্যায়ামৰ তীব্ৰতা হ্ৰাস কৰক। আৱেগক নিয়ন্ত্ৰণত ৰখাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ আৰু সন্দেহক জয়ী হ’বলৈ নিদিয়াটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। ঘৰৰ সন্ধানত থকাসকলে হয়তো উপযুক্ত বিকল্প বিচাৰি পাব পাৰে। শুভ সংখ্যা ১১। শুভ ৰং নীলা।

মিথুন ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো যদিও বিশেষ ৰোমাঞ্চকৰ নহয় তথাপিও চিন্তাৰ একো প্ৰয়োজন নাই। সম্ভাৱ্য লাভৰ বাবেই বিপদজনক ধন ঘটাৰ প্ৰকল্পসমূহ অন্বেষণ কৰিব পাৰিব। আপুনি আপোনাৰ নাম উজ্জ্বল কৰিবলৈ কেইবাটাও পুৰস্কাৰজনক পেছাদাৰী সুযোগ পাব পাৰে। আপোনজনৰ সৈতে চিন্তা-উদ্দীপক ধাৰণা বিনিময় কৰিলে আপুনি শান্তি অনুভৱ কৰিব। এলাহ ত্যাগ কৰক। জীৱনত নেতিবাচক মানুহৰ পৰা দূৰত্ব বজাই ৰাখক। শুভ সংখ্যা ২২। শুভ ৰং বেঙুনীয়া।

কৰ্কট ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। আপুনি আপোনাৰ ধন কামত লগাব পাৰে কাৰণ সৌভাগ্য আপোনাৰ পক্ষত আছে। আপোনাৰ আপোনজনে আপোনাক সমৰ্থন কৰাৰ লগতে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাত যোগদান কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। অলপ সাৱধানতা আৰু যত্ন ল’লে আপুনি সুস্বাস্থ্য বজাই ৰখাত সফল হ’ব পাৰিব। নিজৰ বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ আনন্দ ল’ব পাৰে। শুভ সংখ্যা ১৭। শুভ ৰং সেউজীয়া।

সিংহ ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। লাভ ইতিবাচক হৈ থকাৰ বাবে আৰ্থিক অৱস্থা সুস্থিৰ হ’ব পাৰে। ঘৰুৱা সম্পৰ্কত উন্নতি কৰক। আজি আপোনাৰ বছে আপোনাক ৰাজহুৱা প্ৰশংসা বা বোনাছ দি আচৰিত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। চমু বিৰতিয়ে আপোনাক সতেজ হৈ থাকিবলৈ সহায় কৰিব পাৰে আৰু গোটেই দিনটো ভাগৰ কম কৰিব পাৰে। ব্যস্ত দিনৰ শেষত ধ্যান আৰু সংগীতৰ দ্বাৰা আৰাম পোৱাৰ এক উত্তম উপায়। ভ্ৰমণৰ যোগ। সম্পত্তিৰ চুক্তিত অযথা খৰখেদা এৰক। শুভ সংখ্যা ১১। শুভ ৰং গুলপীয়া।

কন্যা ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে পেছাদাৰী ফ্ৰণ্টত আগবাঢ়ি যাবলৈ,দক্ষতাক নিখুঁত কৰিবলৈ প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধ হৈ থাকক। আৰ্থিক অৱস্থাত ব্যাঘাত জন্মাব নিবিচাৰিলে বিলাসী বস্তুত ধন অপচয় নকৰিব। আপুনি উৎকৃষ্ট মানসিক স্বাস্থ্যত থকাৰ সম্ভাৱনা আছে। তৰ্কত নিজৰ শীতলতা ৰাখক যাতে আপোনাৰ স্থায়ী ক্ষোভ বা অনুশোচনা নাথাকে। শুভ সংখ্যা ৪। শুভ ৰং হালধীয়া।

তুলা ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো মধ্যমীয়া। আপুনি কৰ্ম-সম্পৰ্কীয় বিষয়সমূহৰ সৈতে বিশেষজ্ঞ আৰু পেছাদাৰীভাৱে মোকাবিলা কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ ধন এনেদৰে কামত লগাব লাগে যাতে আপোনাৰ বিত্তীয় অৱস্থা একত্ৰিত হয়। সুস্থ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে সামঞ্জস্যপূৰ্ণ যোগাযোগ বজাই ৰাখক। আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতা আৰু দক্ষতাৰ বাবে সকলোৱে আপোনাৰ উদ্ভাৱনী শক্তিক প্ৰশংসা কৰিব। বিদেশলৈ যোৱাৰ সপোন পূৰণৰ বাবে এটা ভাল দিন। শুভ সংখ্যা ৯। শুভ ৰং হালধীয়া।

বৃশ্চিক ৰাশি:আপোনাৰ ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধিৰ বাবে নিৰাপদ আঁচনিত বুদ্ধিমানৰূপে ধন বিনিয়োগ কৰক। আপোনাৰ আটাইতকৈ ওচৰৰ মানুহখিনিয়েই সদায় আপোনাক নতুন কিবা এটা চেষ্টা কৰিবলৈ ঠেলি দিব। আপোনাৰ কিছুমান উৰ্ধতন বিষয়াৰ ক’বলগীয়া কিছুমান কঠোৰ শব্দ থাকিব পাৰে। শাৰীৰিক কাৰ্য্যকলাপে আপোনাৰ মানসিক স্বাস্থ্যৰ ওপৰত অসংখ্য ইতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। বেলেগ কিবা এটা চেষ্টা কৰি আজৰি সময়ৰ সৰ্বোত্তম ব্যৱহাৰ কৰক। সম্পত্তিৰ চুক্তিবোৰ ফলপ্ৰসূ হ’বলৈ সময় লাগিব পাৰে। আপোনাৰ জীৱনলৈ কোনোবা নতুন ব্যক্তি আহি আপোনাক সম্পূৰ্ণৰূপে মোহিত কৰিব পাৰে। শুভ সংখ্যা ৬। শুভ ৰং বাদামী।

ধনু ৰাশি: কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ জৰিয়তে এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে নিজৰ লক্ষ্যত উপনীত হ’ব পাৰিব। আপোনাৰ দলক নিযুক্ত কৰা প্ৰতিটো কাম আপুনি সম্পন্ন কৰিব পাৰে। ধন-সম্পত্তি আৰু স্থিতিশীলতা বৃদ্ধিৰ ওপৰত মনোযোগ দিব। আজৰি সময়ত পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়ক। আপুনি বহুদিনৰ পৰা হেৰুৱা বন্ধুৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপন কৰিব পাৰে। আপোনাৰ সংগীৰ অনুপস্থিতিয়ে হয়তো আপুনি তেওঁলোকৰ জীৱনত গুৰুত্ব উপলব্ধি কৰিব পাৰে। শুভ সংখ্যা ৮। শুভ ৰং সোণালী।

মকৰ ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকল আগৰ দৰেই উৎসাহী আৰু সক্ৰিয় হ’ব। চিনিয়ৰসকলৰ প্ৰতি সন্মান প্ৰদৰ্শন কৰিলে আপুনি অধিক সোনকালে ৰেংকত উঠিবলৈ সহায় কৰিব পাৰে। আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিবলৈ আপোনাৰ ধন নতুন কিবা এটাত বিনিয়োগ কৰক। আপোনাৰ ওচৰৰ মানুহৰ লগত সম্পৰ্ক সুখেৰে ভৰি পৰিব। সুস্থ, অধিক সক্ৰিয় জীৱনশৈলী গ্ৰহণ কৰিবলৈ এটা সূচী তৈয়াৰ কৰক। দীঘলীয়া পথ ভ্ৰমণৰ বাবে পৰিকল্পনাৰ প্ৰয়োজন হ’ব। শুভ সংখ্যা ১। শুভ ৰং কমলা।

কুম্ভ ৰাশি: এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলৰ আজিৰ কাম তুলনামূলকভাৱে মানসিক চাপমুক্ত হ’ব। লাহে লাহে অগ্ৰগতি ঠিক কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰক। আপুনি হয়তো আপোনাৰ পূৰ্বৰ প্ৰচেষ্টাৰ আৰ্থিক ফল লাভ কৰিব। সৰু সৰু মতানৈক্যই আপোনাৰ ব্যক্তিগত জীৱনত ডাঙৰ ডাঙৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপোনাৰ শৰীৰৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক। আপুনি আলোচনা কৰি থকা সম্পত্তিৰ চুক্তিখন সফলতাৰে বন্ধ কৰিব পাৰে। প্ৰেম জীৱনত সৎ হওক আৰু নিজৰ প্ৰকৃত অনুভৱ প্ৰকাশ কৰক। শুভ সংখ্যা ১১। শুভ ৰং বগা।

মীন ৰাশি: যদি আপোনাৰ বাবে মানসিক চাপ এটা সমস্যা হয়, তেন্তে ধ্যান কৰি চাওক। এতিয়া অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে খৰচ কৰাৰ সময় নহয়। কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীসকলৰ সহায়ত আজি বহু কাম কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ বিষয়বোৰ শান্তভাৱে আৰু বাস্তৱসন্মতভাৱে মোকাবিলা কৰক। আজি খেলুৱৈসকলে যি খেলৰ প্ৰচেষ্টাত অংশগ্ৰহণ কৰে তাৰ ওপৰত ওলাই আহিব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ পিকনিকলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা শেষ মুহূৰ্তত বাতিল হ’ব পাৰে। এতিয়াৰ বাবে যৌথ সম্পত্তিৰ উদ্যোগ এৰক। আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ সংগীৰ মাজত অধিক সততা আৰু বিশ্বাসৰ ভাৱ গঢ় লৈ উঠিব পাৰে। শুভ সংখ্যা ২। শুভ ৰং হালধীয়া।

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ’ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰকেইটাত * চিন দিয়া হৈছে

13 + nineteen =

Back to top button