Assamhoroscopeleatest updateSocialSocial Networkঅসমআঞ্চলিক

আজিৰ দিনটো কেনেকৈ যাব আপোনাৰ ?

আজিৰ দিনটোৰ ৰশিফল

মেষ ৰাশি  : – মেষ ৰাশিৰ জাতক- জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ব্যস্ততাৰ মাজেৰে দিনটো পাৰ হ’ব, কৰ্মত পদোন্নতি লাভ কৰিব পাৰে, কৰ্মত নতুন নতুন দ্বায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহ’লে সামান্য মনোমালিন্য হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

বৃষ ৰাশি  :- বৃষ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত ন্যায় লাভ কৰিব, লগতে আজি বিবাহ প্ৰাৰ্থী সকলৰ ঘৰত বিবাহৰ আলোচনা হ’ব যদিও আজি আপুনি আনৰ অবিশ্বাসী হ’ব পৰা কৰ্মৰ পৰা আতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

 

 

মিথুন ৰাশি :- মিথুন ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সফলতা লাভ কৰিব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহ’লে কৰ্মত ক্ষেত্ৰত মনৰ উৎসাহ সামান্য হ্ৰাস হ’ব পাৰে, লগতে আজি আপুনি সজাগ নহ’লে সামান্য মিচা অপৱাদ পাৱলগীয়া হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

 

কৰ্কট ৰাশি  : – কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত কৃতকাৰ্যতা লাভ কৰিব পাৰিব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহ’লে সামান্য মনত চিন্তা বাঢ়িব পাৰে, লগতে আজি আপুনি সজাগ নহ’লে সামান্য ধনৰ নাটনি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

 

সিংহ ৰাশিৰ  :- সিংহ ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেম আৰু কৰ্মত শুভ বুলি কব পাৰি, ব্যৱসায়িক ভাৱে লাভাৱান্বিত হ’ব পাৰিব, পাৰিবাৰিক দিশত শুভ বুলি কব পাৰি, যদিও আজি আপুনি ব্যয়ৰ দিশত সজাগ হোৱাটো ভাল হ’ব।

 

কন্যা ৰাশি  : – কন্যা ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত কৌশল আয়ত্ব কৰিবলৈ সক্ষম হব, কৰ্মত যশস্যা বাঢ়িব, লগতে প্ৰেমত আনন্দ বাঢ়িব, ব্যৱসায়িক ভাৱে সফলতা লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

 

তুলা ৰাশি : – তুলা ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেমত আনন্দ বাঢ়িব, সংগীত শিল্পী সকলৰ সুনাম বাঢ়িব, যদিও আজি আপোনাৰ মনৰ পৰা খংঙ আৰু অভিমান ভাৱ পৰিত্যাগ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব নহ’লে সামান্য ক্ষতি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

বৃশ্চিক ৰাশি : – বৃশ্চিক ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত আমোদ প্ৰমোদৰ মাজেৰে দিনটো পাৰ হ’ব, কৰ্মত সন্মান বাঢ়িব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহ’লে শৰীৰত সামান্য ৰোগ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

 

ধনু ৰাশি : – ধনু ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেমত আনন্দ বাঢ়িব, শুভ সংবাদ লাভ কৰিব, লগতে আজি ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত ব্যক্তি সকলে ৰাজনৈতিক সা-সুবিধা লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

 

মকৰ ৰাশি : – মকৰ ৰাশি জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত দক্ষতাৰে কৰ্মবোৰ সমাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহ’লে কৰ্মক্ষেত্ৰত সামান্য মনৰ কষ্ট পাৱলগীয়া হ’ব পাৰে লগতে আজি আপোনাৰ মনৰ আশা ভংগ হ’ব পৰা কৰ্মৰ পৰা আতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

 

 

কুম্ভ ৰাশি : – কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰত লগ বন্ধুৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব, লগতে আজি ছাত্ৰ ছাত্ৰী সকলৰ সুনাম বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

 

 

মীন ৰাশি :- মীন ৰাশিৰ জাতক – জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত মনত সামান্য ভয় ভাৱ বাঢ়িব পাৰে কৰ্মত সামান্য সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, যদিও আজি আপোনাৰ প্ৰেমত আনন্দ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ’ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰকেইটাত * চিন দিয়া হৈছে

seventeen − four =

Back to top button