অসমৰাজনৈতিকৰাষ্ট্ৰীয় সুৰক্ষা

তিনিদিনীয়া ভ্ৰমণসূচিৰে অসমত উপস্থিত ৰাষ্ট্ৰপতি ৰামনাথ কোবিন্দ

ৰাষ্ট্ৰপতি ৰামনাথ কোবিন্দ শুকুৰবাৰে পুৱা প্ৰায় ১১:৩০ বজাত তেওঁৰ তিনিদিনীয়া অসম ভ্ৰমণৰ বাবে গুৱাহাটীত উপস্থিত হৈছে।

ৰাষ্ট্ৰপতি ৰামনাথ কোবিন্দ শুকুৰবাৰে পুৱা প্ৰায় ১১:৩০ বজাত তেওঁৰ তিনিদিনীয়া অসম ভ্ৰমণৰ বাবে গুৱাহাটীত উপস্থিত হৈছে।

welcome

কোবিন্দক অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই লোকপ্ৰিয় গোপীনাথ বৰদলৈ বিমানবন্দৰত ৰাজ্যপাল জগদীশ মুখী আৰু অন্যান্য গণ্যমান্য ব্যক্তিসকলৰ সৈতে আদৰণী জনায়।

welcome

ৰাষ্ট্ৰপতিয়ে মুখ্যমন্ত্ৰী শৰ্মা আৰু ৰাজ্যপাল মুখীৰ সৈতে কামাখ্যা দেৱীৰ আশীর্বাদ লয়। সন্ধিয়াৰ পিছত, তেওঁ কলাক্ষেত্ৰৰ লাচিত বৰফুকন স্মাৰক উদ্যানৰ পুনৰ বিকাশৰ আধাৰশিলা স্থাপন কৰাৰ কথা আছে।

ৰাজ্যখনত তেওঁৰ ৩ দিনীয়া ভ্ৰমণসূচীত কোবিন্দে তেজপুৰ বিশ্ববিদ্যালয়ৰ সমাৱৰ্তন অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিব আৰু কাজিৰঙা ৰাষ্ট্ৰীয় উদ্যান আৰু ব্যাঘ্ৰ সংৰক্ষিত অঞ্চল পৰিদৰ্শন কৰিব।

president welcome

ইফালে, আজি ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আগমনৰ পৰিপ্ৰেক্ষিতত চহৰখনৰ কেইবাটাও ধমনী পথ যেনে এটি ৰোড, এম জি ৰোড, বি বৰুৱা ৰোড, পাঞ্জাবাৰী ৰোড পুৱা ৭ বজাৰ পৰা নিশা ৯ বজালৈ বন্ধ থাকিব।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

4 + ten =

Back to top button