Educationঅসম

ঘোষণা হ’ল মেট্ৰিকৰ ফলাফল,শীৰ্ষ দহটা স্থান দখল ৫৫গৰাকী শিক্ষাৰ্থীৰ

HSLC TOP 10

HSLC TOP 10

শীৰ্ষতউজলিললখিমপুৰ

প্ৰথমস্থানতৰক্তোৎপলশইকীয়া (চেণ্টমেৰিজহাইস্কুল, উত্তৰলখিমপুৰ)

দ্বিতীয়স্থানতভূয়শীমেধি (লিটিলফ্লাৱাৰস্কুল, নলবাৰী)

তৃতীয়স্থানদখলতিনিগৰাকীকৈশিক্ষাৰ্থীৰ

তৃতীয়স্থানতমৃদুপৱনকলিতা (ডনবস্ক’ হাইস্কুল, খেৰনি)

তৃতীয়স্থানতলাবিবমুজিব (ডনবস্ক’ HS স্কুল, ডিব্ৰুগড়)

তৃতীয়স্থানতপাৰ্থপ্ৰতীমদাস (লোহিতডিক্ৰং HS স্কুল, বিহপুৰীয়া)

চতুৰ্থস্থানদখলচাৰিগৰাকীকৈশিক্ষাৰ্থীৰ

চতুৰ্থস্থানতস্বপনৰাজকলিতা (আনন্দৰামবৰুৱাএকাডেমি, পাঠশালা)

চতুৰ্থস্থানতস্নেহাশইকীয়া (দয়ানন্দবিদ্যানিকেতন, গোলাঘাট)

চতুৰ্থস্থানতসমাদৃতাশৰ্মা (ডনবস্ক’ হাইস্কুল, বাঘচুং) যোৰহাট

চতুৰ্থস্নানতঅন্বেষাবৰা (ডমডমাহাইস্কুল, তিনিচুকীয়া)

৫ম স্থানদখল ৪গৰাকী শিক্ষাৰ্থীৰ

পঞ্চমস্থানতজুবেৰহুছেইন (পালহাজি HS স্কুল, বৰপেটা)

পঞ্চমস্থানতপ্ৰাণজিৎ বৰদলৈ (নগাঁওআঞ্চলিকহাইস্কুল, দৰং)

পঞ্চমস্থানতশ্বাহনাজঅঞ্জুময়াছমিন (বেংগাৰডেনহাইস্কুল, যোৰহাট)

পঞ্চমস্থানতএকুইটএবটদত্ত (চেণ্টমেৰিজহাইস্কুল, উত্তৰলখিমপুৰ)

৬ষ্ঠ স্থানদখলবিতোপনমেধি (চেণ্টচেবাষ্টিয়ানছস্কুল, গোৱালপাৰা)

৬ষ্ঠ স্থানতমূৰ্ছনাবৰ্মন (লিটিলফ্লাৱাৰস্কুল, নলবাৰী)

৭ম স্থানদখল ৬গৰাকীকৈ শিক্ষাৰ্থীৰ

৭ম স্থানতজ্যোতিপলতালুকদাৰ( আনন্দৰামবৰুৱাএকাডেমি, পাঠশালা)

৭ম স্থানতশৰ্মিষ্ঠাভাগৱতী (জৱাহৰজ্যোতিহাইস্কুল, লখিমপুৰ)

৭ম স্থানতপ্ৰিয়ানুজবৰদলৈ (নিউলুকএকাডেমি, শিৱসাগৰ)

৭ম স্থানতদ্বীপশিখাবৰুৱা  (ডিমৌগাৰ্লছহাইস্কুল, শিৱসাগৰ)

৭ম স্থানতআশ্লেছাশৰ্মা (চেণ্টমেৰিজ HS স্কুল, গুৱাহাটী)

৭ম স্থানতনিশাশৰ্মা( TCগাৰ্লছ HS & MP স্কুল, গুৱাহাটী)

৮ম স্থানদখল ৬গৰাকীকৈ শিক্ষাৰ্থীৰ

৮ম স্থানতহৰ্ষিতবৰ্মন (পাঠশালাশিক্ষাপীঠহাইস্কুল, পাঠশালা)

৮ম স্থানতঅলিভিয়াবৰা (ডনবস্ক’ হাইস্কুল, যোৰহাট)

৮ম স্থানতৰাজনন্দিনীবৈদ্য (খ্ৰীষ্টজ্যোতিস্কুল, নগাঁও)

৮ম স্থানততেজালআগৰৱাল (খ্ৰীষ্টজ্যোতিস্কুল, নগাঁও)

৮ম স্থানতউদেষাবৰদলৈ (খ্ৰীষ্টজ্যোতিস্কুল, নগাঁও)

৮ম স্থানতনেহাউপাধ্যায় (বৰছলা HS স্কুল, শোণিতপুৰ)

১০গৰাকী শিক্ষাৰ্থীয়েদখলকৰিলেনৱমস্থান

৯ম স্থানতডিভাইন এ পিশৰ্মা (পাঠশালাশিক্ষাপীঠহাইস্কুল, পাঠশালা)

৯ম স্থানতআকাশদ্বীপভূঞা (হেপীচাইল্ডইংলিছস্কুল, ছিপাঝাৰ)

৯ম স্থানতধৃতিস্মানদত্ত (চল্টব্ৰুকস্কুল, ডিব্ৰুগড়)

৯ম স্থানততাবিবুলহক (অলআমিনইছলামিকমডেলস্কুল, কামৰূপ)

৯ম স্থানতপাৰ্থপ্ৰতিমবৰা (জ্ঞানজ্যোতিএকাডেমি, নাৰায়ণপুৰ)

৯ম স্থানতবিদিশানাথ (শংকৰদেৱবিদ্যানিকেতন, মৰিগাঁও)

৯ম স্থানতসৃষ্টিনন্দকাশ্যপ (খ্ৰীষ্টজ্যোতিস্কুল, নগাঁও)

৯ম স্থানতএৰিনভূঞা (হলিনেমস্কুল, শিৱসাগৰ)

৯ম স্থানতজ্যোতিৰ্ময়দত্ত (শ্ৰীমন্তশংকৰদেৱবিদ্যালয়, শিৱসাগৰ)

৯ম স্থানতঅনুসূয়াঠাকুৰীয়া (G U মডেলহাইস্কুল, কামৰূপমেট্ৰ)

১৮গৰাকীয়ে শিক্ষাৰ্থীয়েদখলকৰিলেদশমস্থান

১০ম স্থানতআলমিনাখাতুন (নৱমিলন HS স্কুল, বৰপেটা)

১০ম স্থানতঅনুভৱকপিল (বঙাইগাঁও HS স্কুল, বঙাইগাঁও)

১০ম স্থানতবিশ্বদ্বীপনাথ (হলীক্ৰছ HS স্কুল, কাছাৰ)

১০ম স্থানতঅনন্যাভৰদ্বাজ (লিটিলফ্লাৱাৰ HS স্কুল, ডিব্ৰুগড়)

১০ম স্থানতএনিকংকনাগগৈ (টেঙাখাতজাতীয়বিদ্যালয়, ডিব্ৰুগড়)

১০ম স্থানতআয়নমিত্ৰ (চেণ্টমেৰিজহাইস্কুল, উত্তৰলখিমপুৰ)

১০ম স্থানতকৌস্তভজ্যোতিনাথ (শংকৰদেৱবিদ্যানিকেতন, মৰিগাঁও)

১০ম স্থানতউদিতিদাস (খ্ৰীষ্টজ্যোতিস্কুল, নগাঁও)

১০ম স্থানতদিব্যজ্যোতিলহকৰ (শংকৰদেৱবিদ্যানিকেতন, নলবাৰী)

১০ম স্থানতজ্যোতিস্মিতাডেকা (শংকৰদেৱবিদ্যানিকেতন, নলবাৰী)

১০ম স্থানতহিমাংশুদাস (শ্ৰীসুন্দৰমলমডাৰ্ণস্কুল, শিৱসাগৰ)

১০ম স্থানতৰক্তোৎপলবৰা (শ্ৰীসুন্দৰমলমডাৰ্ণস্কুল, শিৱসাগৰ)

১০ম স্থানতকল্লোলবিশ্বাস (চেক্ৰেডহাৰ্টস্কুল, তেজপুৰ)

১০ম স্থানতসৌৰভবৰ্মন (অসমজাতীয়বিদ্যালয়, নুনমাটিকামৰূপমেট্ৰ)

১০ম স্থানতমায়নকআগৰৱাল (নিকলছহাইস্কুল, ছাত্ৰীবাৰীকামৰূপমেট্ৰ)

১০ম স্থানতজুৰিস্মাচক্ৰৱৰ্তী (চেণ্টষ্টিফেনছস্কুল, কামৰূপমেট্ৰ)

১০ম স্থানতঅনুৰাগবৰা( শংকৰদেৱশিশুনিকেতন, বনগাঁওমাজুলী)

১০ম স্থানতমঃহাম্মাদুৰৰহমান (বনিফেছহাইস্কুল, নগাঁও)

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

2 + 3 =

Back to top button