খেলভাৰত

কোন জয়ী হ’ব? গুজৰাট টাইটানছ বনাম ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ ভৱিষ্যদ্বাণী!

কোন জয়ী হ’ব জিটি আৰু আৰ আৰ ৰ মাজৰ মেচখনত! আই পি এল ২০২২, কোৱালিফায়াৰ ১, জি টি বনাম আৰ আৰ। চলিত আই পি এল ২০২২ৰ কোৱালিফায়াৰ ১ত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ বিৰুদ্ধে ২৪ মে’ ২০২২ তাৰিখে সন্ধিয়া ৭:৩০ বজাত কলকাতাৰ ইডেন গাৰ্ডেনছ ষ্টেডিয়ামত খেলিব গুজৰাট টাইটানছ।

গুজৰাট টাইটানছ বনাম ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ ভৱিষ্যদ্বাণী: কোন জয়ী হ’ব জিটি আৰু আৰ আৰ ৰ মাজৰ মেচখনত!
আই পি এল ২০২২, কোৱালিফায়াৰ ১, জি টি বনাম আৰ আৰ। চলিত আই পি এল ২০২২ৰ কোৱালিফায়াৰ ১ত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ বিৰুদ্ধে ২৪ মে’ ২০২২ তাৰিখে সন্ধিয়া ৭:৩০ বজাত কলকাতাৰ ইডেন গাৰ্ডেনছ ষ্টেডিয়ামত খেলিব গুজৰাট টাইটানছ।

হার্দিক পাণ্ডিয়াৰ অধীনস্থ গুজৰাট টাইটানছে লীগ পর্যায়টো ১ নং দল হিচাপে সমাপ্ত কৰি আই পি এল ২০২২ লীগৰ মেচৰ পাছত ২ নং দল সঞ্জু চেমছনৰ নেতৃত্বত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ বিৰুদ্ধে কাগজত ফেভাৰিট হিচাপে আৰম্ভ কৰিব৷

গুজৰাট টাইটানছ বনাম ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ ভৱিষ্যদ্বাণী-
আই পি এল ২০২২ত গুজৰাট টাইটানছ আৰু ৰাজস্থান ৰয়েলছ দুয়ো পক্ষই অত্যন্ত ভাল ক্ৰিকেট খেলিছে কিন্তু জিটি বনাম আৰ আৰ মেচত গুজৰাট টাইটানছে মেচখনত জয়ী হোৱাৰ ভৱিষ্যদ্বাণী কৰা হৈছে কাৰণ তেওঁলোকৰ লাইন-আপত বহুত বেছি স্থিৰতা আছে।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

nineteen + 2 =

Back to top button