অপৰাধঅসমগুৱাহাটী

পূজাৰী হত্যাকাণ্ডৰ নতুন মোৰঃ স্বামীৰ হত্যাত জড়িত পত্নী মৌচুমী?

পল্টন বজাৰ হত্যাকাণ্ডত মহানগৰ আৰক্ষীয়ে সোমবাৰে গোচৰটোৰ সন্দৰ্ভত মৃত নাৰায়ণ চক্ৰৱৰ্তীৰ পত্নী মৌচুমী চক্ৰৱৰ্তী  গ্ৰেপ্তাৰ কৰে

পল্টন বজাৰ হত্যাকাণ্ডত মহানগৰ আৰক্ষীয়ে সোমবাৰে গোচৰটোৰ সন্দৰ্ভত মৃত নাৰায়ণ চক্ৰৱৰ্তীৰ পত্নী মৌচুমী চক্ৰৱৰ্তী  গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।

সূত্ৰঅনুসৰি, কালী মন্দিৰৰ পুৰোহিত নাৰায়ণ চক্ৰৱৰ্তীৰ ডাঙৰ জীয়েককো লতাশিল আৰক্ষীয়ে সোধা-পোছাৰ বাবে মাতি পঠিয়াইছিল।

জেৰাৰ সময়ত জীয়েকে প্ৰকাশ কৰিছে যে তাইৰ মৃত দেউতাকে তাইক আৰু তাইৰ মাক মৌচুমী চক্ৰৱৰ্তীক শাৰীৰিক আৰু মানসিক ভাৱে অত্যাচাৰ কৰিছিল।

ইফালে, মহানগৰ আৰক্ষীয়ে মুখ্য সন্দেহভাজন মৌচুমীৰ বাহিৰে আন কোনোবা জড়িত থকাৰ সন্দেহ কৰিছে, যাৰ বাবে বৃহস্পতিবাৰৰ পৰা পুনৰাবৃত্তিমূলক তালাচী চলোৱা হৈছে।

লক্ষণীয়ভাৱে, বৃহস্পতিবাৰে সন্ধিয়া, ৰেলৱে কলনিৰ এক চতুৰ্থাংশত পুৰোহিত নাৰায়ণ চক্ৰৱৰ্তীক মৃত অৱস্থাত পোৱা গৈছিল।

মৃতকৰ মৃতদেহটো সঞ্জীৱ চৌধুৰী নামৰ ব্যক্তিজনৰ বাসগৃহত উদ্ধাৰ কৰা হৈছিল। খবৰ অনুসৰি, চক্ৰৱৰ্তীক সঞ্জীৱৰ অনুপস্থিতিত ঘৰটোৰ চোৱাচিতা কৰিবলৈ কোৱা হৈছিল।

চক্ৰৱৰ্তীয়ে গুৱাহাটীৰ পল্টন বজাৰ অঞ্চলৰ এটা কালী মন্দিৰত ১১ বছৰ ধৰি পুৰোহিত হিচাপে কাম কৰি আছিল।

ইয়াৰ পূৰ্বে, হত্যাকাণ্ডৰ সন্দৰ্ভত চাৰিজন লোকক আটক কৰা হৈছিল। তেওঁলোকৰ ভিতৰত মৌচুমী চক্ৰৱৰ্তী (মৃতকৰ পত্নী), ব্ৰিষ্টি চক্ৰৱৰ্তী (মৃতকৰ কন্যা), সত্য নাৰায়ণ বাসফোৰ (চুবুৰীয়া) বুলি চিনাক্ত কৰা হৈছে।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

ten + fourteen =

Back to top button