leatest updateঅভিনয়বলিউডভাৰতমনোৰঞ্জন

বিচনাত অলপ মৰমৰ বাবে নোৰায় দামী ঘৰ আৰু গাড়ীৰ অফাৰ পায় !

জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজৰ পিছত এইবাৰ সৌন্দৰ্য্য ৰাণী নোৰা ফাটেহী

জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজৰ পিছত এইবাৰ সৌন্দৰ্য্য ৰাণী নোৰা ফাটেহী। সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ বিৰুদ্ধে এতিয়া দিল্লীৰ পাটিয়ালা হাউছ ক’ৰ্টত বিস্ফোৰক মন্তব্য কৰে অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে। নোৰাৰ জবানবন্দীত সুকেশৰ গোপন ৰূপটো আকৌ এবাৰ চৰ্চালৈ আহিল। বিলাসী ঘৰ, গাড়ী, গহনা আদিৰ অফাৰ পোৱা বুলি অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কয়। আকৌ এবাৰ কনমেন সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ প্ৰকৃত ৰূপটো ওলাই আহিল।

 

২০০ কোটি টকাৰ আৰ্থিক জালিয়াতিৰ গোচৰত বলীউডৰ অভিনেত্ৰী জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজৰ নাম জড়িত হৈছিল। মঙলবাৰে দিল্লীৰ পাটিয়ালা হাউছ ক’ৰ্টত তেওঁৰ এই বক্তব্য লিপিবদ্ধ কৰা হয়। আৰু তাৰ পিছত নোৰাই এই বিষয়ে মুকলিকৈ ক’লে।

বিচনাত অলপ মৰমৰ বাবে নোৰায় দামী ঘৰ আৰু গাড়ীৰ অফাৰ পায় !

নোৰাই নিজৰ জবানবন্দীত কয় যে সুকেশে তেওঁৰ এজন খুলশালীয়েকৰ জৰিয়তে তেওঁৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিছিল। সুকেশক চিনি পোৱা নাছিল, সুকেশৰ সৈতে কেতিয়াও মুখামুখি কথা-বতৰা বা ব্যক্তিগত সম্পৰ্ক নাছিল আৰু নিজেই এই আৰ্থিক আত্মসাৎৰ গোচৰৰ বলি হোৱা বুলি অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে কয়। লগতে তেওঁ কয়, ‘সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰে মোক দামী ঘৰ, গাড়ীৰ পৰা আৰম্ভ কৰি সকলো ধৰণৰ বিলাসী জীৱন দিব বিচাৰিছিল।

 

তাৰ পৰিৱৰ্তে তেওঁ প্ৰেমিকা হিচাপে বিচাৰিছিল। তেওঁ লগতে কৈছিল- “পিংকি ইৰাণীয়ে মোৰ খুলশালীয়েকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰি ক’লে যে জেকলিনে সুকেশক আনিবলৈ লাইন দিছিল, কিন্তু সুকেশে নোৰাক বেছি পছন্দ কৰে।” কেৱল জেকলিনেই নহয়, বহু অভিনেত্ৰীয়ে সুকেশৰ সৈতে সংগতি ৰাখিব বিচাৰে।

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ’ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰকেইটাত * চিন দিয়া হৈছে

two × 1 =

Back to top button