অপৰাধঅসমঅসম আৰক্ষী

ছাত্ৰীৰ ৰহস্যজনক আত্মহত্যা! চুইচাইড নোটে সৃষ্টি কৰিছে আধিক চাঞ্চল্যৰ… কি লিখি থৈ গ’ল চুইচাইড নোটত?

দেউতাকৰ মানসিক অত্যাচাৰ বাবে এই ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ সন্দেহ

ছাত্ৰীৰ ৰহস্যজনক আত্মহত্যাই জোকাৰিছে শুৱালকুছি। কলিতা মন্দিৰ অঞ্চলত এই আত্মহত্যাৰ ঘটনা। এগৰাকী অষ্টম শ্ৰেনীৰ ছাত্ৰীৰ ৰহস্যজনক আত্মহত্যাপিতৃৰ মানসিক অত্যাচাৰৰ বাবে আত্মহত্যাৰ সন্দেহ।

ছাত্ৰীগৰাকীয়ে লিখি থৈ যায় এখন চুইচাইড নোট।

দেউতাকৰ মানসিক অত্যাচাৰ বাবে এই ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ সন্দেহ চুবুৰীয়াৰ। নিশা শুৱালকুছি কলিতা মন্দিৰ অঞ্চলত নিজ বাসগৃহত চিপ লোৱা অৱস্থাত উদ্ধাৰ হৈছিল ছাত্ৰীগৰাকী৷ শুৱালকুছি কালিৰাম কালিকৰ হাইস্কুলৰ অষ্টম শ্ৰেণীত অধ্যয়নত আছিল ছাত্ৰগৰাকী৷

আত্মহ্যাৰ পাছত ছাত্ৰীগৰাকীৰ ঘৰৰ পৰা উদ্ধাৰ হৈছে এখন চুছাইড নোট৷ ছুইছাইড নোটত উল্লেখ কৰা ছাত্ৰীগৰাকীৰ আত্মহত্যাত ‘দেউতাৰ কোনো হাত নাই’ এই বাক্য শাৰীয়ে সৃষ্টি কৰিছে অধিক ৰহস্যৰ।

পিতৃৰ মানসিক নিৰ্যাতনৰ বলি হৈছিল ছাত্ৰীগৰাকী এই অভিযোগ স্থানীয় প্ৰতিবেশীৰ৷ ঘটনাস্থলীত উপস্থিত শুৱালকুছি আৰক্ষী আৰম্ভ কৰিছে তদন্ত৷

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

17 − 12 =

Back to top button