দুৰ্ঘটনাভাৰত

সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ পৰিয়ালৰ ৫ জন সদস্যৰ পথ দুৰ্ঘটনাত মৃত্যু!

মঙলবাৰে ৰাতিপুৱা এক পথ দুৰ্ঘটনাত প্ৰয়াত অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ সম্প্ৰসাৰিত পৰিয়ালৰ কমেও পাঁচজন সদস্য নিহত হয়!

মঙলবাৰে ৰাতিপুৱা এক পথ দুৰ্ঘটনাত প্ৰয়াত অভিনেতা সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ সম্প্ৰসাৰিত পৰিয়ালৰ কমেও পাঁচজন সদস্য নিহত হয়।

ঘটনাটো বিহাৰৰ লাখীচাৰাই জিলাৰ ৩৩৩ নম্বৰৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত সংঘটিত হৈছিল যেতিয়া পৰিয়ালটোৱে যাত্ৰা কৰি থকা বাহনখন এখন ট্ৰাকৰ সৈতে সংঘৰ্ষ হৈছিল।

খবৰ অনুসৰি, হাৰিয়ানাৰ অতিৰিক্ত ডিজিপি অ’পি সিঙৰ ভগ্নীৰ অন্ত্যেষ্টিক্ৰিয়াৰ পিছত দুগৰাকী মহিলাসহ ভুক্তভোগীসকলে পাটনাৰ পৰা জামুইলৈ উভতি আহি আছিল।

লগতে উল্লেখ কৰিব লাগিব যে অ’পি সিং হৈছে সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ ভায়েক, যাৰ সন্দেহজনক পৰিস্থিতিত ১৪ জুন, ২০২১ তাৰিখে মৃত্যুবৰণ কৰে ।

নিহত লোকসকল লালজিৎ সিং, নেমানি সিং, অমিত শংকৰ ওৰফে ৰাম চন্দ্ৰ সিং, সুনীতা দেৱী আৰু চালক চেতন কুমাৰ বুলি চিনাক্ত কৰা হৈছে।

তদুপৰি, ট্ৰাক ড্ৰাইভ আৰু তেওঁৰ সহায়ক ঘটনাস্থলীৰ পৰা পলায়ন কৰে আৰু যাত্ৰীসকলে যাত্ৰা কৰি থকা এছইউভিখন বেয়াকৈ ক্ষতিগ্ৰস্ত হয়।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব । প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰসমূহত *এৰে চিন দিয়া হৈছে

9 − one =

Back to top button