দৈনিক বাতৰি

তিনিদিনৰ ভিতৰত সলনি হ’ব এই ৫ ৰাশিৰ ভাগ্য, জাতক-জাতিকাৰ ওপৰত পৰিব সূৰ্য্যৰ প্ৰভাৱ…

আগন্তুক এমাহৰ বাবে এই চিহ্নত থাকিব সূৰ্য। পিছে কোন ৫টা ৰাশিত সূৰ্যৰ প্ৰভাৱ পৰিব?

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত সূৰ্য্যৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তন এক ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন বুলি ধৰা হয়। সফলতা, সন্মান, আত্মবিশ্বাসৰ কাৰক হৈছে সূৰ্য্য। সূৰ্য্য শুভ হ’লে ব্যক্তিয়ে নিজৰ জীৱনত সফলতা অৰ্জন কৰে। ১৫ মাৰ্চৰ দিনটোত সূৰ্য্যই ৰাশি পৰিৱৰ্তন কৰি মীন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে। যিহেতু মীন ৰাশি সূৰ্যৰ বন্ধু, সেয়েহে সূৰ্যৰ এই পৰিবহনে ৫টা ৰাশিচিহ্নক লাভান্বিত কৰিব। তেওঁলোকে যথেষ্ট সন্মান আৰু সফলতা লাভ কৰিব। আগন্তুক এমাহৰ বাবে এই চিহ্নত থাকিব সূৰ্য।
পিছে কোন ৫টা ৰাশিত সূৰ্যৰ প্ৰভাৱ পৰিব?

বৃষ ৰাশি

আগন্তুক তিনিদিনত বৃষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে সূৰ্যৰ দৃষ্টি যথেষ্ট শুভ হ’ব। সূৰ্য্য দেৱতাই বৃষভ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ আয়ৰ ওপৰত কৃপা দৃষ্টি ৰাখিছে। এই লোকসকলৰ আয় বঢ়াৰ লগতে বিভিন্ন ক্ষেত্ৰৰ পৰা ধন লাভ হ’ব।

মিথুন ৰাশি

মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ কেৰিয়াৰৰ ওপৰত দৃষ্টি আছে সূৰ্য্যৰ। এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই নতুন চাকৰি লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰিত পদোন্নতিৰ লগতে বেতন অথবা দৰমহা বৃদ্ধিৰো যোগ আছে। ব্যৱসায়ীসকলৰ শুভ লাভ হ’ব। ৰাজনীতিত সক্ৰিয় লোকসকলৰ বাবে এই সময় বহুত শুভ সময়।

কৰ্কট ৰাশি

সূৰ্যৰ প্ৰভাৱৰ ফলত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰো চাকৰি-ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। এই সময়ত টকা আৰু প্ৰতিষ্ঠা দুয়োটাই লাভ কৰিব কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলে।

বৃশ্চিক ৰাশি

সূৰ্যৰ প্ৰভাৱৰ ফলত বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকল সৰ্বাধিক লাভান্বিত হ’ব। কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ত লাভ হোৱাৰ লগতে পাৰিবাৰিক জীৱনো যথেষ্ট ভাল হ’ব। ধন লাভ হোৱাৰ লগতে ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব।

ধনু ৰাশি

ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ ভাগ্য আৰু ধৰ্মীয় ভাৱৰ ওপৰত সূৰ্যৰ গোচৰ পৰিব। প্ৰতিটো কামতে লগ দিব ভাগ্যই। নতুন ঘৰ নিৰ্মাণ অথবা গাড়ী কিনাৰো লাভ আছে। আনহাতে, চাকৰি কৰা লোক আৰু ব্যৱসায়ীসকলৰ লাভ হ’ব।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

twenty + 14 =

Back to top button