জীৱনশৈলীজ্যোতিৰ্বিজ্ঞানধৰ্মীয়ধাৰ্মিকভাৰত

বিৰল! এইবাৰৰ ৰাখী বন্ধনত ৪৭৪ বছৰ পিছত হৈছে এক মহাসংযোগ

এক বিৰল গ্ৰহীয় সংমিশ্ৰণ

ৰাখী বন্ধনত ভগ্নীসকলে নিজৰ ভাতৃসকলৰ সমৃদ্ধি আৰু দীৰ্ঘজীৱনৰ বাবে ধুনীয়া ৰঙীন ৰাখী বান্ধে। ভাতৃসকলে তেওঁলোকৰ ভগ্নীসকলক সুৰক্ষা দিয়াৰ প্ৰতিশ্ৰুতিৰে উপহাৰ দিয়ে।

উল্লেখ্য যে, জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে,  ৪৭৪ বছৰ পিছত এইবাৰৰ ৰক্ষাবন্ধনত হ’ব এক মহাসংযোগ। এইবাৰ ৰাখী বন্ধনত সিংহ ৰাশিত সূৰ্য, মঙ্গল আৰু বুধ একেলগে বহিব। সিংহ ৰাশিৰ প্ৰভু হৈছে সূৰ্য। বন্ধু মঙ্গলগ্ৰহো তেওঁলোকৰ সৈতে এই ৰাশিচিহ্নত উপস্থিত থাকিব। ইয়াৰ সৈতে শুক্ৰ কন্যা ৰাশিত থাকিব। এনে গ্ৰহযোগক অত্যন্ত শুভ আৰু ফলপ্ৰসূ বুলি গণ্য কৰা হয়। ৰাখী বন্ধনৰ ওপৰত এনে এক বিৰল গ্ৰহীয় সংমিশ্ৰণ ৪৭৪ বছৰৰ পিছত সংঘটিত হৈছে।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

২০২১ চনৰ এইবাৰৰ ৰাখী বন্ধন শ্ৰাৱণ মাহৰ পূৰ্ণিমাৰ দিনা, ২১ আগষ্ট শনিবাৰে সন্ধিয়া ৭.৩০ বজাৰ পৰা আৰম্ভ হৈ ২২ আগষ্ট দেওবাৰে সন্ধিয়া ৫.৩৩ বজাত সমাপ্ত হ’ব।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব । প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰসমূহত *এৰে চিন দিয়া হৈছে

sixteen − three =

Back to top button