ভাৰতমনোৰঞ্জনমুম্বাই

বিপদত বলীউডৰ অভিনেত্ৰী জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজ। গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব নেকি জেকলিন?

ধন সৰবৰাহৰ অভিযোগ উত্থাপিত হৈছে জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজৰ বিৰুদ্ধে

বিপদত বলীউডৰ অভিনেত্ৰী জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজ। গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব নেকি জেকলিন?

ধন সৰবৰাহৰ অভিযোগ উত্থাপিত হৈছে জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজৰ বিৰুদ্ধে৷ সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰ ধন সৰবৰাহৰ গোচৰত  সঞ্চালকালয়ে দাখিল কৰা অভিযোগনামাত জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজৰ নাম সন্নিৱিষ্ট  হৈছে। তথ্য অনুসৰি EDৰ মতে জেকলিন ফাৰ্নাণ্ডেজে জানিছিল যে সুকেশ এজন অপৰাধী। আনকি অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে জানিছিল যে সুকেশ এজন ব্লেকমেইলাৰ। তাৰ পিছতো সুকেশৰ সৈতে বন্ধুত্ব আছিল জেকলিনৰ। সেয়েহে ইডিয়ে জেকলিনক বৰ্তমান লক্ষ্য কৰি লৈছে। উল্লেখ্য যে জেকলিন গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বৰ্তমান অভিনেত্ৰীগৰাকীক দেশৰ বাহিৰলৈ যাবলৈ অনুমতি দিয়া হোৱা নাই।

আচলতে ঠগ সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ বিৰুদ্ধে ২১৫ কোটি টকা দাবী কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে। গোচৰৰ তদন্তত পোহৰলৈ আহিছে যে সুকেশে জেকলিনক দামী উপহাৰ দিছিল। ইয়াৰ পাছতে তেওঁৰ বিৰুদ্ধে ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰি ইডিয়ে তেওঁৰ ৭ কোটি টকাৰ সম্পত্তিও সংলগ্ন কৰিছে। চুকেশ চন্দ্ৰশেখৰৰ সহায়ক পিংকি ইৰাণীয়ে সুকেশক জেকলিনক লগ কৰাইছিল বুলিও অভিযোগনামাত প্ৰকাশ পাইছে। আৰু সুকেশ চন্দ্ৰশেখৰে পিংকি ইৰাণীৰ সহায়ত জেকলিনক দামী উপহাৰ দিছিল বুলি জানিব পৰা গৈছে।

অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে প্ৰকাশ কৰিছে যে যেতিয়া তেওঁ সুকেশক লগ পাইছিল, তেতিয়া তেওঁ নিজকে ছান টিভিৰ মালিক বুলি পৰিচয় দিছিল। তেওঁ লগতে কয় যে তেওঁ জয়ললিতাৰ ৰাজনৈতিক পৰিয়ালৰ আৰু তেওঁ চেন্নাইৰ বাসিন্দা। জেকলিনে কয়, সুকেশে কৈছিল যে তেওঁ মোৰ এজন ডাঙৰ অনুৰাগী, আৰু মই দক্ষিণত ছবি কৰা উচিত আৰু তেওঁৰ ছান টিভিৰ বহুতো প্ৰজেক্ট আছে। সেই সময়ৰ পৰাই দুয়োজনেই সংস্পৰ্শলৈ আহিছিল।

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ’ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰকেইটাত * চিন দিয়া হৈছে

eighteen − sixteen =

Back to top button