জীৱনশৈলীজ্যোতিৰ্বিজ্ঞান

২৪ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ভাগ্য উদয় হ’ব এই ৩ টা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ, ধনদাতা শুক্ৰৰ থাকিব বিশেষ কৃপা

জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে অহা ২৪ ছেপ্টেম্বৰত শুক্ৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ বাবে ভাল খবৰ

জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে অহা ২৪ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ভাগ্য উদয় হ’ব এই ৩ টা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ। ধনদাতা শুক্ৰৰ এই ৩টা ৰাশিৰ লোকসকলৰ ওপৰত থাকিব বিশেষ কৃপা।

 

জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে, গ্ৰহবোৰ সময়ে সময়ে সলনি হৈ থাকে। ইয়াৰ প্ৰত্যক্ষ প্ৰভাৱ মানুহৰ জীৱন আৰু পৃথিৱীত পৰে। অহা ২৪ ছেপ্টেম্বৰত ধন-সম্পত্তিৰ দাতা শুক্ৰ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ সলনি হ’বলৈ গৈ আছে জীৱন। যাৰ প্ৰভাৱ সকলো ৰাশিৰ ওপৰত পৰা দেখা যাব। বৃশ্চিক, সিংহ আৰু কন্যা এই ৩টা ৰাশিৰ উদয় হ’ব ভাগ্য।

 

বৃশ্চিক ৰাশি: শুক্ৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনৰ বাবে এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকল আৰ্থিকভাৱে লাভজনক হ’ব। কাৰণ এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ ৰাশিফলত শুক্ৰই ১১ নং স্থানলৈ পৰিবৰ্তিত হ’ব। যাৰ বাবে এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। ইয়াৰ লগতে এই সময়ছোৱাত তেওঁলোকৰ উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসও সৃষ্টি কৰিব। লগতে যিসকল লোকৰ কেৰিয়াৰ মিডিয়া, চলচ্চিত্ৰ, অভিনয়, ফেশ্বন ডিজাইনিঙৰ সৈতে জড়িত, তেওঁলোকৰ বাবে এই সময় মহান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। লগতে এই সময়ছোৱাত তেওঁলোকে ব্যৱসায় আৰু কেৰিয়াৰত ভাল সফলতা লাভ কৰিব। এই সময়ছোৱাত তেওঁলোকে ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰিব। আনহাতে, যিসকলে শ্বেয়াৰ বজাৰ, জল্পনা-কল্পনা আৰু লটাৰীত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেওঁলোকে বিনিয়োগ কৰি ভাল ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব।

 

সিংহ ৰাশি: শুক্ৰ গ্ৰহ পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ লগে লগে ব্যৱসায়ত এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে ভাল ফল লাভ কৰিব। কাৰণ শুক্ৰ গ্ৰহ অন্য ঠাইলৈ পৰিৱৰ্তিত হ’ব। যিটো টকা-পইচা আৰু ভাগ্য ঘৰ বুলি গণ্য কৰা হয়। সেয়ে এই সময়ত তেওঁলোকে বহু উৎসৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব। এই সময়ছোৱাত ঋণ দিয়া ধন ঘূৰাই পাব। লগতে যিসকল লোকৰ কেৰিয়াৰ বক্তৃতা আৰু বিপণনৰ ক্ষেত্ৰখনৰ সৈতে জড়িত যেনে উকীল, বিপণন কৰ্মী আৰু শিক্ষক, এই সময় তেওঁলোকৰ বাবে উৎকৃষ্ট বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যদি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায় বিদেশৰ লগত জড়িত, তেন্তে তেওঁলোকে ভাল উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব। আনহাতে,

 

কন্যা ৰাশি: শুক্ৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তন এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। কাৰণ শুক্ৰ গ্ৰহ দশম স্থানলৈ পৰিৱৰ্তিত হ’ব। যিটো কৰ্মস্থলী আৰু চাকৰিৰ স্থান বুলি গণ্য কৰা হয়। সেয়ে এই সময়ত তেওঁলোকে নতুন চাকৰিৰ সুযোগ পাব। লগতে, প্ৰমোচননো লাভ কৰিব। একে সময়তে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণো হ’ব পাৰে। লগতে নতুন ব্যৱসায়িক সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিব লগতে কৰ্মশৈলীও উন্নত হ’ব। এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাসকলে যিকোনো লক্ষ্যত উপনীত হোৱাত আপুনি সফল হ’ব। ৰাজনীতিবিদ সকলেও সফলতা লাভ কৰিব।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব ।

12 − 8 =

Back to top button