AssamCity newsInternationalleatest updatenationalঅপৰাধঅসমগুৱাহাটীদুৰ্ঘটনাদৈনিক বাতৰিবিশ্ব

কিমান সুৰক্ষিত মহিলা-যুৱতীসকল? শাৰীৰিক সম্পৰ্কৰ বাবেই নাক কাটিলে মহিলা-যুৱতীৰ… ক’ত সংঘটিত হৈছে এই ঘটনা?

কিমান সুৰক্ষিত মহিলা যুৱতী সকল , দেশৰ বিভিন্ন প্ৰান্তত শাৰীৰিক সম্পৰ্কৰ বাবে বিভিন্ন মহিলা যুৱতী ৰোহত পৰা দেখা পোৱা যায় । এইবাৰ আপোনালোকক জনাম শাৰীৰিক সম্পৰ্কৰ বাবেই বৰ্বতাৰে কেনেকৈ অত্যাচাৰ চলালে ধৰ্ষণকাৰীৰ এটা দলে । যুৱতী মহিলাগৰাকীয়ে প্ৰথমতে জাফৰ লাছাইৰী নামৰ এজন ব্যক্তিৰ সৈতে বন্ধুত্ব কৰিছিল । এগৰাকী পাকিস্তানী খ্ৰীষ্টান মহিলাৰ ওপৰত তালিবান শৈলীৰ বৰ্বৰতাৰ এই ভিডিঅ’টো । মুছলমান পুৰুষৰ এটা দলে শাৰীৰিক সম্পৰ্ক কৰিবলৈ অস্বীকাৰ কৰাৰ বাবে এইগৰাকী মহিলাক নাক কাটি ধৰ্ষণ কৰি বিভিন্ন অত্যাচাৰ কৰিছিল । ঘটনাটো পাকিস্তানৰ পাঞ্জাৱ প্ৰদেশৰ দক্ষিণ-পশ্চিম চহৰৰ ডেৰা গাজী খানত সংঘটিত হৈছিল । শ্বাহৰিয়ান মাই (শ্যানৰিয়ান মেন) নামৰ মুছলমানসকলৰ এটা গোটে এইগৰাকী মহিলাক অপহৰণ কৰিছিল । থাইলেণ্ডত বাস কৰা পাকিস্তানী মূলৰ এজন সমাজকৰ্মী ফাৰাজ পাৰভেজে তেওঁৰ এক্স-হেণ্ডেলত ভিডিঅ’টো শ্বেয়াৰ কৰিছে।

 

এই ভিডিঅ চাবৰ বাবে তলৰ লিংকত ক্লিক কৰকঃ

https://x.com/FarazPervaiz3/status/1810542478770258300

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ’ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰকেইটাত * চিন দিয়া হৈছে

nine + five =

Back to top button