মনোৰঞ্জন

মাত্ৰ ১৫ বছৰ বয়সতে ৰুহানিকাই নিজ উপাৰ্জনেৰে ক্ৰয় কৰিলে ঘৰ! এটি সুন্দৰ টোকাৰে সামাজিক মাধ্যমত শ্বেয়াৰ কৰিলে ফটো

মাথো ১৫বছৰ বয়সতে ৰুহানিকাই ক্ৰয় কৰিলে নিজা ঘৰ

হিন্দী ছিৰিয়েলৰ এগৰাকী কনিষ্ঠ অভিনেত্ৰী ৰুহানিকা ধাৱান। সৰুৰে পৰা নিজৰ অভিনয়ৰে সকলোৰে মন মুহিবলৈ সক্ষম হয় ৰুহানিকা। জনপ্ৰিয় চেনেল ষ্টাৰ প্লাছৰ জনপ্ৰিয় চিৰিয়েল ‘ইয়ে হে মহব্বতে’ত ৰুহীৰ বিখ্যাত চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা ৰুহানিকা ধাৱানে দিব্যাঙ্কা ত্ৰিপাঠী আৰু কৰণ পেটেলৰ কন্যাৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰি ব্যাপক সফলতা লাভ কৰিছিল।নৱবৰ্ষৰ শুভক্ষণতে যুৱ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজ উপাৰ্জনেৰে ক্ৰয় কৰিলে নিজা ঘৰ। ভগৱান আৰু মাক-দেউতাকক উৎসৰ্গা কৰি এটি সুন্দৰ টোকাৰে সামাজিক মাধ্যমত শ্বেয়াৰ কৰিছে এই বিশেষ পোষ্টটি।

 

 

 

 

ৰুহানিকা ধাৱানে মুম্বাইত তেওঁৰ নতুন ঘৰৰ ফটো পোষ্ট কৰে আৰু লগতে তেওঁলোকৰ সমৰ্থনৰ বাবে সকলোৰে প্ৰতি কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰে। অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে লিখিছে, “ৱাহেগুৰুজী আৰু মোৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আপোনালোক সকলোৰে সৈতে মোৰ সুখ ভাগ বতৰা কৰি… নতুন আৰম্ভণিলৈ!! মোৰ হৃদয় পূৰ্ণ আৰু মই অত্যন্ত কৃতজ্ঞ।। মই এটা ডাঙৰ সপোন পূৰণ কৰিছোঁ- “নিজে ঘৰ কিনা।” এইটো মোৰ আৰু মোৰ লোকসকলৰ বাবে বহুত ডাঙৰ। মই এই খবৰটো আপোনালোক সকলোৰে সৈতে ভাগ বতৰা কৰিবলৈ অপেক্ষা কৰিব নোৱাৰিলোঁ। মই আৰু মোৰ মা-দেউতাই মই লাভ কৰা সকলো মঞ্চ আৰু সুযোগৰ বাবে অত্যন্ত ধন্যবাদ জনাইছো যিয়ে মোক এই সপোনটো প্ৰাপ্ত কৰাত সহায় কৰিছে। অৱশ্যে, মোৰ পিতৃ-মাতৃৰ সহায় আৰু নিৰ্দেশনা অবিহনে এইটো সম্ভৱ নহ’লহেঁতেন আৰু মই এইটো লিখোঁতে মই জানো যে তেওঁলোকক পাই মই কিমান ধন্য অনুভৱ কৰোঁ।মই মোৰ মাক বিশেষভাৱে উল্লেখ কৰিছো যি এগৰাকী যাদুকৰ… তেওঁ সকলো ধৰণে দেশী মাতৃ যিয়ে প্ৰতিটো পইচা সঞ্চয় কৰে আৰু ইয়াক দুগুণ কৰে।”

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ’ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰকেইটাত * চিন দিয়া হৈছে

five × five =

Back to top button