অসম

৫০ বছৰীয়া হ’ল হাৰ্থ্ৰব জুবিন গাৰ্গ

জন্ম জয়ন্তীত অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই দিলে শুভেচ্ছা

অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী ড০ হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই বৃহস্পতিবাৰে হাৰ্থ্ৰব গায়ক, চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা জুবিন গাৰ্গক তেওঁৰ ৫০ তম জন্ম জয়ন্তীত জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰে।

তেওঁৰ টুইটাৰৰ জৰিয়তে মুখ্যমন্ত্ৰী শৰ্মাই লিখিছিল, “সংগীতৰ আইকন জুবিন গাৰ্গলৈ জন্মদিনৰ আটাইতকৈ আন্তৰিক শুভেচ্ছা। আপুনি আপোনাৰ মেলিফ্লুছ নম্বৰৰ সৈতে আমাক মন্ত্ৰমুগ্ধ কৰি থাকক। মই মা কামাখ্যা আৰু মহাপুৰুষ শ্ৰীমন্ত শংকৰদেৱক আপোনাৰ সুস্বাস্থ্যৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা জনাইছো।”

https://twitter.com/himantabiswa/status/1461175937442017280

লাখ লাখ লোকৰ হাৰ্টথ্ৰবক মাজনিশা প্ৰিয়জন আৰু অনুৰাগীসকলৰ সৈতে কেক কাটি থকা দেখা গৈছিল।

ৰাজ্যখনৰ চাৰিওফালৰ অনুৰাগীসকল আহি তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপন কৰিবলৈ মাজনিশা ১২ বজাত কাহিলীপাৰাত তেওঁৰ বাসগৃহত একত্ৰিত হৈছিল। তেওঁলোকে তেওঁৰ গান গাই তেওঁক শুভেচ্ছা জনায়।

zubeen garg

ৰাজ্যখনৰ চাৰিওফালে থকা তেওঁৰ অনুৰাগী ক্লাববোৰে প্ৰতি বছৰৰ দৰে তেওঁৰ নামত সামাজিক কাম কৰিব, সংবাদ মাধ্যমক সম্বোধন কৰি তেওঁৰ পত্নী গৰিমা শইকীয়া গাৰ্গে উল্লেখ কৰে।

Related Articles

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নহ'ব। প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰসমূহত *এৰে চিন দিয়া হৈছে

Back to top button