খেল

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী দীপিকা পাডুকনে মঙলবাৰে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ বেডমিণ্টন অধিবেশনৰ আভাস আন কাৰো সৈতে ভাগ বতৰা কৰি তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক “নিয়মীয়া দিন” হিচাপে ব্যৱহাৰ কৰিছিল।

দীপিকা, যি নিজে বেডমিণ্টন কিংবদন্তী প্ৰকাশ পাডুকনৰ জ্যেষ্ঠ কন্যা, তাইৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেললৈ গৈছিল আৰু তাইৰ অধিৱেশনৰ ফটো আৰু ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছিল। শিৰোনামটোত, তাই লিখিছিল, “মোৰ জীৱনৰ মাত্ৰ এটা নিয়মীয়া দিন… @pvsindhu1 সৈতে কেলৰি দহন কৰা!”

পোষ্টটোত, দুয়োজন তাৰকাই ইজনে সিজনৰ বিৰুদ্ধে খেলি থাকোতে তেওঁলোকৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ প্ৰদান কৰা যেন লাগিছিল। এখন ফটোত, দীপিকা আৰু সিন্ধু দুয়োকে বেডমিণ্টন আদালতত হাঁহি থকা আৰু এটা পাতল মুহূৰ্ত ভাগ বতৰা কৰা দেখা গৈছিল।

ক্ৰীড়া অধিৱেশনৰ বাবে, দীপিকাই সকলো ক’লা কাপোৰ পিন্ধিছিল, যাৰ ভিতৰত আছিল এটা টেংক টপ আৰু জগাৰ্ছ। সিন্ধুয়েও একেই পিন্ধিছিল, কিন্তু তাইৰ টেংক টপত বেঙুনীয়া আৰু গুলপীয়া ৰঙৰ আছিল। ‘পদ্মাৱত’ তাৰকাৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পোষ্টটোৱে এঘণ্টাৰ ভিতৰত ৫ লাখতকৈও অধিক লাইক লাভ কৰিছিল।

 

https://www.instagram.com/p/CUFL0hoJxUV/?utm_source=ig_web_copy_link

 

পোষ্টটো শ্বেয়াৰ কৰাৰ লগে লগে, সিন্ধু আৰু দীপিকাৰ কেইবাজনো অনুৰাগীয়ে দুয়োকে প্ৰেম ৰখা আৰম্ভ কৰে। এজন অনুৰাগীয়ে লিখিছিল, “এটা ছবিত দুটা মূৰ্তি।” আন এজনে লিখিছিল, “ৱায়িৰ ওপৰত কোনো বায়োপিক আছে নেকি?”

কেইসপ্তাহমান আগতে, দীপিকা আৰু তেওঁৰ স্বামী ৰণবীৰ সিঙে সিন্ধুৰ সৈতে চহৰখনত এক অন্তৰংগ নৈশ ভোজনৰ বাবে যোগদান কৰিছিল, যাৰ ফটো অনলাইনত ভাইৰেল হৈছিল।

শেহতীয়াকৈ, দীপিকাই তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ বেডমিণ্টন চেছনৰ পোষ্ট গ্লোৰ এক আভাস দিবলৈ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এখন চেলফি শ্বেয়াৰ কৰিছিল। “পোষ্টটো (বেডমিণ্টন) জিলিকি উঠিছে,” তাই ফটোখনৰ শিৰোনাম দিছিল।

সম্পৰ্কিত প্ৰবন্ধসমূহ

প্ৰত্যুত্তৰ দিয়ক

আপোনৰ ইমেইল ঠিকনা প্ৰকাশ কৰা নহ'ব । প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰসমূহত *এৰে চিন দিয়া হৈছে

nineteen + 9 =

Back to top button